Actie maand September
Actie maand September
Primavera Patchouli blad bio
€13.95
Patchouli is een kruidachtige plant met grote harige, geurige bladeren die afkomstig is uit de tropen. Patchouli wordt al eeuwenlang als smaakstof en wierookstokjes gebruikt. Tegenwoordig is het een belangrijke grondstof voor parfumerieën.
Dit product is op dit moment niet aanwezig in onze winkel in Roosendaal. Je kunt het product wel online bestellen of laten klaarzetten in de winkel.
Online op voorraad
Gapers Sparen! Ontvang bij aankoop van dit product 23 Gapers.Primavera Patchouli blad bio
Patchouli is een kruidachtige plant met grote harige, geurige bladeren die afkomstig is uit de tropen. Patchouli wordt al eeuwenlang als smaakstof en wierookstokjes gebruikt. Tegenwoordig is het een belangrijke grondstof voor parfumerieën.
Ingredienten
Pogostemon Cablin Oil * Org * van gecontroleerde biologische teelt
Gebruik
Cosmetica voor aromatische verzorging van de huid. Meng max. 6 druppels in 50 ml Primavera biologische amandelolie.
Diffuser: start met 5 tot 7 druppels op 200 ml. Je kunt meer of minder erin doen en volledig naar eigen persoonlijke wens aan te passen.
Waarschuwingen
Niet onverdund gebruiken. Contact met huid en slijmvlies vermijden. Buiten bereik van kinderen bewaren. Licht ontvlambaar. Verwijderd houden van ontstekingsbronnen – Niet roken.
Fabrikant / Distributeur
Novaro Pharma
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
staat voor natuurlijke aromatherapie, etherische oliën en verzorgingsproducten die lichaam en zintuigen ondersteunen. Het Duitse merk werkt met zorgvuldig geselecteerde plantaardige ingrediënten en biedt een uitgebreid assortiment etherische oliën, geurmelanges, aromatherapieproducten en natuurlijke huidverzorging.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.