Vita Lotion
€15.50
Vita lotion
Op voorraad | Winkelvoorraad: niet voorradig iWinkelvoorraad is een indicatie van de voorraad in onze fysieke winkel in Roosendaal. Bij beperkte voorraad kan het verstandig zijn vooraf contact op te nemen.
Gapers Sparen! Ontvang bij aankoop van dit product 26 Gapers.Vita Lotion
Vita lotion
Vita- lotion zorgt voor een goede doorbloeding en subcutane werking
Ingrediënten (INCI)
Aqua,
Cetiol V,
Lanettewas,
Glycerine,
Jojoba-olie 1,5%,
Methyloxybenzoaat
natrium,
Chlorofyl koper complex 0,075%.
Vit. B5 (pantothenaat) 3 mg.
Vit. E (d-alfa-tocoferol) 2,4 mg.
Vit. A (palmitaat) 18 ie.
Magnesium (fosfaat) 13 mg.
Calcium (chloride) 8 mg.
Selenium (natriumseleniet) 1,9 mcg.
IJzer (ammoniumcitraat) 50 mcg.
Silicium (dioxide) 3,76 mg.
Phosphoricum 16,5 mg.
Zink (sulfaat) 20 mcg.
Vit. D3 (chlolecalciferol) 170 mcg.
Foliumzuur 160 mcg.
Vit. D2 (ergocalciferol) 45 mcg.
Natrium (methyloxybenzaat) 150 mg.
Phloem (glycerine maceraat) 2 gr.
Gebruik
Cosmetisch gebruik ‘s morgens en ‘s avonds, als reinigings- en verzorgingsproduct voor gezicht en handen. Eerst de VITA -LOTION en daarna de VITA -CRÈME goed inmasseren.
Crèmemasker: Reinigen met VITA -WASCRÈME, VITA -LOTION dun aanbrengen en inmasseren, daarna in een dikke laag de VITA -CR ÈME aanbrengen en deze ca. 10 min. laten intrekken. Hierna inmasseren.
Bij therapeutisch gebruik: Minimaal 1 x daags de Vita-lotion/Vita-crème of beiden op de locatie aanbrengen. Reinigen met Vita-wascrème.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Arkovital is verkrijgbaar bij Drogisterij Het Geheim. Bekijk het assortiment van dit merk in onze webshop.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.