Primeal Halfvolkoren hoorntjes bio
€2.29
De biologische, halfvolkoren macaroni hoorntjes van Primeal worden gemaakt van durumtarwe dat biologisch en duurzaam wordt geteeld in de Camargue in het zuidwesten van Frankrijk.
Dit product is op dit moment niet aanwezig in onze winkel in Roosendaal. Je kunt het product wel online bestellen of laten klaarzetten in de winkel.
Online op voorraad
Gapers Sparen! Ontvang bij aankoop van dit product 4 Gapers.Halfvolkoren hoorntjes bio
De biologische, halfvolkoren macaroni hoorntjes van Primeal worden gemaakt van durumtarwe dat biologisch en duurzaam wordt geteeld in de Camargue in het zuidwesten van Frankrijk.
Ingrediënten
Halfvolkoren HARDE TARWE MEEL* (gluten)
*afkomstig van biologische landbouw.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 gram
| Energie | 358 kcal / 1516 kj | ||
| Vet |
|
||
| – waarvan verzadigd |
|
||
| Koolhydraten |
|
||
| – waarvan suikers | 4,5 g | ||
| Vezels | 5,5 g | ||
| Eiwitten | 10,9 g | ||
| Zout | 0,01 g |
Gebruik
Voeg de macaroni toe aan een ruime hoeveelheid kokend, gezouten water. Kook de macaroni 9 minuten voor al dente pasta en 11 minuten voor zachte pasta. Lekker met een scheutje olijfolie of met een saus naar keuze.
Bewaren
Op een droge en koele plaats bewaren.
Fabrikant / Distributeur
Fabrikant,
Ekibio,
ZA La Boissonnette,
07340 PEAUGRES,
Frankrijk
Land van herkomst
Frankrijk
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Primeal is verkrijgbaar bij Drogisterij Het Geheim. Bekijk het assortiment van dit merk in onze webshop.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.